UA | EN

Послуги

Техніка потребує регулярного обслуговування, тому ми радимо вам не нехтувати послугами сервісного центру. До того ж, у нас спеціалісти з досвідом роботи від 10-х років, які привели до ладу вже більше 1000 одиниць техніки. Якщо хочете проконсультуватись із професіоналом або записатись на обслуговування прямо зараз, зателефонуйте нам.

+38 (050) 304 55 34

Види послуг

Наш сервісний центр здатний виконати всі можливі види послуг, щодо обслуговування, ремонту, а також заміни запчастин спеціалізованої техніки. Працюємо згідно договору, погоджуємо всі деталі з замовнком, виконуємо задачі чітко, дотримуємось заданого дедлайну. Виготовляємо спецтехніку за індивідуальними проектами.

Ремонт вахтових автомобілів

У питанні ремонту вахтових автомобілів найважливіший критерій – це швидкість усунення неполадок. Оперативне реагування спеціалістів часто є основним фактором, що дозволяє вчасно доставити робочу бригаду на місце роботи. Ми здійснюємо швидкий та якісний ремонт не тільки пасажирських, але й вантажно-пасажирських вахтових автомобілів.

Ремонт автобусів

Громадський транспорт – це величезна відповідальність перед великою кількістю пасажирів, які щодня ним користуються. Автобуси досить часто страждають від перезавантаження, а тому кількість поломок у даного виду транспорту значно вища, ніж у легкових машин. Наш сервісний центр готовий надати послуги по зварюванню та фарбуванню кузова автобуса, виконати повну діагностику, а також зайнятись ремонтними роботами всередині салону та ще багато інших видів робіт.

Ремонт кузовів-фургонів

Даний вид послуги найчастіше включає в себе усунення механічних дефектів, наприклад, подряпин, проломів чи сколів на кузові. У нас є вся необхідна база інструментів та обладнання, яка дозволить виконати всі види ремонту точно в заданий термін. Легко замінимо фурнітуру, зробимо додаткове утеплення, зробимо демонтаж дверей або інші види робіт по вашому бажанню.

Монтаж кранів-маніпуляторів та хук-ліфтів

Виконуючи монтаж КМУ ми беремо до уваги всі можливі фактори ризику, які з ним пов`язані. Це і розмір маніпулятора, і модель конкретного автомобіля, на яку здійснюється монтаж, і місце установки, а також багато інших критеріїв. Лише після того, як ми на 100% впевнені у повній безпеці, та чітко виконана вся необхідна підготовка, наші спеціалісти беруться за роботу.