UA | EN

ПРО
компанію

Ми працюємо на ринку з 1995 року, але навіть такий солідний досвід у 25 років – не причина зупинятись на досягнутому. Наша компанія докладає багато зусиль, щоб з кожним днем ставати ще краще, успішніше, надійніше – і все заради наших замовників. Над успіхом нашого бренду працює велика команда професіоналів, які щиро віддані своїй справі.
Наш асортимент можна поділити на дві великі товарні групи – цивільна та військова техніка. Загалом, ми пропонуємо клієнтам різноманітні категорії: фургони, вахтові автобуси, пересувні автомайстерні, комунальну та дорожню техніку, крани маніпулятори, блок-контейнери та багато іншого. Звертатись до різних виробників більше немає необхідності, оскільки ви все зможете знайти в асортименті «Нафтоавтоматика».
Крім того, ми пропонуємо замовникам скористатись послугами по обслуговуванню, ремонту та переобладнанню вашої техніки. У нашому штаті працюють лише перевірені часом спеціалісти, для яких немає задач, котрі вони не змогли б успішно вирішити.
Обирайте надійного українського виробника – компанію Нафтоавтоматика, і будьте впевнені у завтрашньому дні.

Наша місія

Довести, що український ринок гідний європейського визнання. Створювати та реалізовувати лише якісну техніку вітчизняного виробництва, найкращі світові бренди та збільшувати долю локалізації виробництва спільних продуктів на території України. Ми клієнто-орієнтована компанія і ми піклуємось про те, щоб замовник залишився задоволеним та звернувся до нас знову.

Що ми Пропонуємо?

Окрім виробництва та реалізації спеціалізованих автомобілів, ви можете звернутись до нашого сервісного центру, де можна замовити багато видів послуг. Якщо хочете приймати роботу у жорстко обговорені дедлайни, за мінімальну вартість та від справжніх фахівців своєї справи – ви прийшли за адресою.

Отже, що ми пропонуємо:

Ремонт автобусів

Ремонт кузовів-фургонів

Монтаж кранів-маніпуляторів та хук-ліфтів

Ремонт вахтових автомобілів

“Все почалося з того, що я озирнувся і, не побачивши автомобіля своєї мрії, вирішив сконструювати його сам”

Фердинанд Порше